HypeRP V1 | LSPD, LSSD, EMS EKİPLERİ ARANIYOR.| AİLE&GANG ALIMLARI AKTİF.| 𝙃𝙔𝙋𝙀 𝙍𝙊𝙇𝙀𝙋𝙇𝘼𝙔 discord.gg/QR6DhwmPB2| | FiveM Türkiye - Türkiye'nin En Yenilikçi FiveM Forumu

HypeRP V1 | LSPD, LSSD, EMS EKİPLERİ ARANIYOR.| AİLE&GANG ALIMLARI AKTİF.| 𝙃𝙔𝙋𝙀 𝙍𝙊𝙇𝙀𝙋𝙇𝘼𝙔 discord.gg/QR6DhwmPB2|

Oyun Haberleri, İncelemeleri ve Daha Fazlası için kardeş sitemiz olan Pilli Oyun'a girebilirsiniz.

Hype RolePlay V1

Yeni Üye
Konu Sahibi
Üye
8 Ocak 2021
1
0
0
21
HYPE RP Nedir ?

HYPE RP , sosyal ve fun rp üzerine kurulmuş ve userlerin isteklerinin ve önerilerini önem veren bir Fivem Roleplay sunucusudur.

HYPE RP roleplay hakkında kısa maddeler sunduk.

- Amacımız kusursuz yönetim ekibimizle düzenli toplantılar yaparak sunucunun en ilerleyişini daha da ileri taşımak.
- 7/24 Aktif yönetim ekibiyle kusursuz hizmet.
- Userlerin istek ve önerilerini forumlar oylamalarla 100% memnuniyet sağlamak.
- Hedeflenen kitleyi oluşturmak için düzenli oyuncu toplantısı yaparak sunucuyu sabit kitle oluşturma.

Hadi HYPE Roleplay hakkında bir kaç fikir verelim.

- Kusursuz paket ile stabil +80 FPS
- Geliştirilmiş Otel Sistemi, Oda kilitleme, Anahtar Devretme vb.
- 7/24 Aktif Destek ve Ticket Sistemi.
- Aileler İçin Geliştirilmiş Depolu, Garajlı Scriptli Malikaneler.
- Çetelere Özel Çok Çeşitli Kıyafetler ve Saç Stilleri.
- Helikopter ve Tekne Galerileri.
- Gelişmiş F3 Menü ve Home Menü, Saçını Toplayabilme vb.
- PD SD ve EMS kıyafet ve Araç Çeşitliliği.
- Geliştirilmiş Merkezi Banka, Vezne ve Gizli soygunlar.

Zengin içeriğimizle sizlere unutulmaz roleplay deneyimi için yönetim kadromuzla birlikte karşınızdayız.
Bu macerada sizlerin en yüksek düzeyde eğlenebilmesi ve rol yapabilmesi için bütün olanakları sağladık size sadece rolünüzü yapmak düşüyor, ne bekliyorsunuz?
Şimdi sizler de HYPE RP kalitesiyle birlikte bu eğlenceli hayata katılıp karakterinize can verin! Bu dünyamızda etkinlikler ve eğlenceler asla bitmez ve sizleri bir çok meslek ve görev bekliyor!

https://discord.gg/QR6DhwmPB2http://discord.gg/QR6DhwmPB2

Tüm sayfalar yüklendi.
KeremWho was here.
Tüm hakları mahfuzdur ve mahfuz acı verir. © 2020